В Ужгороді свій творчий доробок експонує художниця Раїса Дорожникова

Днями в приміщенні Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту свій творчий доробок презентувала Раїса Дорожникова.

Художниця народилася на Івано-Франківщині, а професійну мистецьку освіту здобула в Одесі. Після навчання її направили до Мукачева, де вона живе та творить і понині, зокрема є активною учасницею Мукачівського творчого об'єднання "Райдуга".

Експозиція складається з півсотні різножанрових робіт. Переважають пейзажі: це і мальовниче Закарпаття, і Черкащина, й Івано-Франківщина, а також краєвиди Словаччини. Крім того, широко представлені квіткові натюрморти, є і портрети та кілька сюжетних композицій.

Мисткиня переважно працює в техніці олійного живопису, однак зізнається: найбільше їй до душі акварель. "Я – аквареліст, ця техніка мені найбільше до вподоби. Акварель прозора, легка, вона може затекти і створити цікаві ефекти. До того ж, особливість акварелі в тому, що з нею потрібно працювати швидко й вона завжди дає непередбачуваний результат", – ділиться Раїса Дорожникова.

Крім олії та акварелі тут представлені й роботи, виконані гуашшю, а також кольоровим олівцем і фломастером.

Загалом експоновані твори охоплюють чималий відрізок часу – з кінця 1970-х і донині.

Виставка триватиме до 19 грудня, – повідомляє Культурно-мистецька фундація "Brovdi Art".

RD 1RD 2RD 3RD 4RD 5RD 6RD 8RD 9RD 10RD 11RD 12RD 13

Додаткова інформація