Претендента на посаду керівника обласного театру ляльок допущено до участі в другому засіданні

Сьогодні, 14 грудня, в департаменті культури Закарпатської облдержадміністрації проведено перше засідання конкурсної комісії з добору на посаду директора – художнього керівника комунального закладу "Закарпатський академічний обласний театр ляльок" Закарпатської обласної ради.

На початку засідання члени конкурсної комісії більшістю голосів обрали голову комісії – Оксану Шип, після чого перейшли до розгляду документів, які на адресу організаторів конкурсу (департамент культури ОДА) у встановлені строки надіслав єдиний претендент – Мирослав Петій.

Так, одноголосним рішенням комісії Мирослава Петія допущено до участі в другому засіданні, що передбачає представлення кандидатом програм розвитку закладу культури на 1 та 5 років і проходження співбесіди. Засідання відбудеться 17 грудня о 10.00 у приміщенні департаменту культури (м.Ужгород, пл.Народна,4, каб.541).

Деталі першого засідання – у відео. Також нагадуємо, що з усіма публікаціями за темою можна ознайомитися в рубриці "Конкурсна процедура призначення керівників".

Додаткова інформація