В обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулося свято-конкурс "Розкажу Миколаю, про що я читаю"

Сьогодні, в переддень Свята Миколая, у Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулося літературне свято-конкурс "Розкажу Миколаю, про що я читаю".

День святого Миколая – це особливе свято для дитини. Не лише подарунками, а передусім тим, що малеча починає вірити у дива. Тому учасники дійства, учні 3-Б класу Ужгородської СЗОШ І ст. №1 із поглибленим вивченням англійської мови (вчитель М.Манзулич), підготували для Миколая вірші, цікаві розповіді про улюблені книжки та низку пісень, радо розповідали Чудотворцеві, які вони слухняні, талановиті й щасливі від зустрічі з ним.

Веселим і оригінальним доповненням свята став виступ учасників театральної студії "Бавка", що діє при Закарпатському академічному обласному театрі ляльок. Маленькі актори, переодягнені в Гномів, Сніговика та Янгола розважали дітей і так само раділи зустрічі з Миколаєм.

У свою чергу головний гість залюбки слухав улюблені вірші, підспівував пісні, загадував загадки й віддячив дітворі за таке чудове святкування подарунками.

rm 1rm 2rm 3rm 4rm 5

Марія Корсак, завідувач відділу обслуговування

дітей дошкільного віку та учнів 1-4 кл.

Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва

Додаткова інформація