Майже три десятки закарпатців були відзначені державними та обласними нагородами

У середу, 19 грудня, в Колонному залі облдержадміністрації керівник краю Геннадій Москаль вручив відзнаки 28-ми закарпатцям, удостоєним державних та обласних нагород.

"Ви були успішними в своїй праці, й це не могло залишитися непоміченим, – наголосив Геннадій Москаль. – Радий, що стільки талановитих, працьовитих і висококваліфікованих закарпатців відзначені на найвищому державному та обласному рівнях. Це справедливі нагороди, а ваша праця – гідний приклад для наслідування!". 

Найкращим у своїх професіях і галузях закарпатцям вручили ордени та медалі, грамоти й подяки від керівництва держави та області, присвоїли почесні звання. 

Серед відзначених – чимало представників культури та мистецтв області. Так, почесного звання "Заслужений діяч мистецтв України" удостоєно викладача Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора Віру Мадяр-Новак, звання "Заслужений майстер народної творчості України" присвоєно майстрові прикладного мистецтва Василю Сочці, звання "Заслужений художник України" – художникові-живописцю Йосипу Бабинцю, "Народний художник України" – художникові-живописцю Івану Ільку, "Заслужений артист України" – артистці Закарпатської обласної філармонії Діані Гаваті, "Заслужений працівник культури України" – викладачеві Сокирницької дитячої школи мистецтв Івану Мішку, "Заслужений художник України" – художникові-живописцю Олені Кондратюк. 

У цілому ж, як повідомляє Прес-служба Закарпатської ОДА, цього  року за кількістю нагороджених на державному та обласному рівнях Закарпаття встановило своєрідний рекорд, за яким стоять виключно якісні показники роботи краян.

n 1n 2n 3n 4n 5n 6n 7

Додаткова інформація