Головна ялинка Закарпаття зібрала довкола себе сотні дітей з усіх куточків області

Сьогодні головна новорічна ялинка Закарпаття запалила свої вогні на площі Народній в Ужгороді. Зелена красуня подолала шлях відстанню у 250 кілометрів і тривалістю майже три доби, аби тішити ужгородців та гостей обласного центру протягом новорічно-різдвяних свят.

Дерево прикрасили кілометром гірлянд і півтисячею прикрас, а мороз щедро присипав головний святковий атрибут області сріблом.

Засвідчити свою пошану мальовничому краю та його мешканцям завітав Святий Миколай зі своєю свитою. Раділи їм сотні дітей, які приїхали до Ужгорода з усіх куточків Закарпаття.

Розважали маленьких гостей театралізованим дійством, яке втілили актори Закарпатського академічного обласного театру ляльок. На головній новорічній сцені краю грали, співали і танцювали казкові персонажі – сніговики, ялинки, зайчики та пінгвіни, янголи, гноми, чарівні птахи… Насичена й енергійна ігрова програма не дала змерзнути жодному маленькому носикові. Співи та радісний сміх малечі сповнив святковою атмосферою усю центральну площу області.

Ну, і яке ж свято без подарунків? Доброго настрою кожній дитині додали солодкі сюрпризи. А до того позитивні емоції юним глядачам дарували казкові персонажі вистави "Дві Снігуроньки і один Новий рік", яку представили на сцені Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв.

Яскравий фінал дійства ознаменували тисячі вогників, які засяяли на 20-метровій ялинці й зігріли усіх присутніх на площі теплом прийдешніх свят.

"Нехай ці вогні стануть символом усіх наших добрих справ і починань. Бажаю, аби здійснилися мрії кожного з вас, а з ними й прагнення нашої держави до миру, процвітання та добробуту", – побажав присутнім керівник краю Геннадій Москаль.

Новорічно-різдвяна пора – час чудес і віри у новий рік, який обов'язково буде ще кращим за попередній. Щастя, добра та миру побажали присутні одне одному і нашій державі. А щирі побажання просто не можуть не здійснитися!

12345678910111314151617

Прес-служба Закарпатської ОДА

Додаткова інформація