Музичне "Happy New Year" звучатиме з головної концертної сцени краю

Надихнутися святковою атмосферою можна буде 23 грудня в Закарпатській обласній філармонії на програмі "Happy New Year". Cвої найкращі пісні та популярні новорічно-різдвяні хіти присутнім подарують такі відомі й досвідчені виконавці, як соліст філармонії, заслужений артист України Олександр Садварій і заслужена артистка України Яна Садварій. Обоє виконують музику різних жанрів. Олександру Садварію особливо близькі пісні італійською мовою із репертуару Андреа Бочеллі та Джоша Гробана. А співачка, поетеса й композитор Яна Садварій має в репертуарі пісні навіть іспанською і румунською мовами. В концерті подружжя заспіває також дуетом: це буде відома колядка "По всьому світу стала новина".

Добре знайомі наші слухачі і з Іриною Філіпенко – раніше дівчина працювала у Закарпатській обласній філармонії, а віднедавна є солісткою духового оркестру Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Слухачі пам'ятають її за такими яскравими композиціями, як "Skyfall", "Hello, Dolly", "All of me" тощо.

Поруч із уже досвідченими виконавцями у програмі візьмуть участь і молоді талановиті дівчата. Зокрема, випускниця Ужгородського коледжу культури і мистецтв Анастасія Вишневська, студентки Катерина Лінтур та Яна Голінка (обидві займаються в авторській естрадній студії "Rena" під керівництвом Яни Садварій). Ну а хто чув, як співає вихованка медико-соціального реабілітаційного центру "Дорога життя" Уляна Кастран, той не потребує зайвих слів – від її неймовірно гарного, сильного голосу й проникливого виконання відчуваєш мурахи на шкірі. Доповнять святкову програму витончені композиції інструментального тріо "Lady Music": ці три грації вміють донести до слухача найкращі шедеври світової музики.

Ведуча – Ольга Донецька. Початок о 16.00.

23.12

Таїсія Грись, музичний редактор

Закарпатської обласної філармонії

Додаткова інформація