Доробок угорських митців Закарпаття представлено в обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая

Днями в Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая свою творчість презентували члени Товариства угорських митців Закарпаття ім.І.Ревеса.

Понад півсотні художніх творів і скульптура – підсумковий зимовий вернісаж презентує роботу митців за рік. Роботи автори подавали на власний розсуд, а в результаті їх згрупували й презентували у чотирьох залах: окремо представлені характерні зразки закарпатської школи живопису, модерні абстрактні твори, є тут і роботи, виконані у напрямі символізму та сюрреалізму, а також графіка.

Приємно, що увага не зосереджена на одному чи двох жанрах: тут є пейзажі, натюрморти, портрети, сюжетні композиції тощо. 

Вражає і кількість технік: окрім класичного олійного живопису, чимало робіт виконані темперою, акрилом, гуашшю, тушшю, пастеллю, аквареллю, є живопис на склі, а також змішані техніки.

Скульптура втілена у кераміці й дереві.

Свої роботи на виставці представили: Д.Бенке, Н.Борецька-Грабар, А.Боротей, А.Вереш, Т.Віллашек, В.Габда, Е.Гіді (ст.), Е.Гіді (мол.), З.Гогола, Г.Гомокі, Ю.Дикун, Ф.Ерфан, Е.Калитич, Я.Кліса, А.Коприва, А.Кулін, П.Матл, М.Орі, Я.Рейті, В.Сочка, І.Теметов, Р.Товт, О.Шандор, С.Шолтес.

Триватиме виставка до 15 січня, – повідомляє Культурно-мистецька фундація "Brovdi Art".

R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12

Текст: Ксенія Шокіна,

фото: Наталія Павлик

Додаткова інформація