В Ужгороді відбулася нарада директорів міськрайонних будинків культури та завідувачів методичних центрів

21 грудня в Закарпатському обласному організаційно-методичному центрі культури відбулася нарада директорів міськрайонних будинків культури та завідувачів методичних центрів.

Відкрила нараду директор ОМЦК Ганна Дрогальчук, котра ознайомила присутніх із планом роботи закладу, який очолює, розповіла про обласні семінари, що були проведені, підбила підсумки року.

Заступник директора, заслужений працівник культури України Василь Барановський поділився інформацією про результати атестації "народних" та "зразкових" аматорських колективів у 2018 році.

Завідувач відділу міжнародних зв'язків у галузі культурно-освітньої діяльності і народної творчості Олеся Павлюк розповіла про процедуру внесення нових елементів до регіонального переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, нагадала присутнім про основні критерії відбору та порядок оформлення документації і допоміжного матеріалу, роз'яснила вимоги до фото- й відеоматеріалів.

Рекомендації щодо заповнення річної звітності, форми 7-НК надавала провідний методист ОМЦК Олена Гайдук, вказала на основні помилки в оформленні документації.

Головний спеціаліст управління мистецтв, культурно-освітніх закладів та установ департаменту культури облдержадміністрації Світлана Мендель оголосила переможців обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості та вручила їм нагороди.

o 1o 2o 3o 4o 5o 6

Володимир Мишанич, провідний методист

Закарпатського ООМЦК

Додаткова інформація