"Кришталь душі" Закарпатського обласного театру драми та комедії "засяє" в Ужгороді

Напередодні новорічно-різдвяних свят 28 грудня о 14.00 Закарпатський обласний театр драми та комедії дасть театралізований концерт в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації й облради.

Святковий театралізований концерт під назвою "Кришталь душі" (режисер-постановник В'ячеслав Давидюк) – це синтез живої музики, пісні, танцю, попурі відомих українських композицій, гармонійно просотаний оркестровими мелодіями світової класики (керівник оркестру – Олександр Локотош, музичний керівник – Марія Волошин) і ліричними поезіями драматурга Олесі Чепелюк.

"Кришталь" – це найпотаємніше, найвідвертіше, найдорожче почуття, що заховане в душі людини – кохання. У святковому передчутті в кожного з персонажів театралізованого дійства прокидається певний настрій, який диктує йому той чи інший спогад про колись пережиті відчуття. Комусь хочеться вилити душу через пісню, помедитувати в роздумі, іншому покепкувати з товариша, зізнатись у коханні чи прокричати на весь світ від нерозділеного почуття в поезії, а потім затягнути дружньої коломийки чи звеселитись у різдвяній щедрівці.

"Напередодні новорічно-різдвяних свят нам хотілося підготувати концерт для справжнього релаксу глядача. Щоби глядач зміг відпочити від буденності, забути про свої негаразди та проблеми, отримати насолоду. На ту кришталеву душу, що є у кожного з нас, на жаль, впливають не тільки приємні миттєвості, але й такі, що розбивають цей тонкий кришталь на друзки. Тож нам потрібно намагатися пропускати всі негаразди через призму любові", – поділився задумкою концерту режисер-постановник В'ячеслав Давидюк.

Цікавим гумористичним вкрапленням у музично-поетичне дійство став уривок із п'єси українського класика М.Кропивницького "Пошились у дурні" (сценічна версія "Перемудрували"), яку наступного року театральна трупа планує представити публіці.

Наприкінці все дійство закручується в граційному королівському вальсі та наповнює глядацький зал атмосферою справжньої святкової феєрії (балетмейстер – Валерій Кіш).

Сценографія головного художника театру Василя Штефуци підкреслює стриману вишуканість загального стильового вирішення, яку гармонійно доповнили вечірні вбрання всіх учасників концерту (художник-модельєр – Оксана Дорошенко).

Тож сподіваємося, що "Кришталь душі" засяє дорогоцінним діамантом у серці кожного, хто зуміє розгледіти в ньому непідробну справжність.

KD

Олеся Чепелюк, керівник літературно-драматургічної частини

Закарпатського обласного театру драми та комедії

Додаткова інформація