Мешканці та гості обласного центру три дні смакуватимуть "Ужгородську палачінту"

Цієї п'ятниці, 8 лютого, у Боздоському парку стартує триденна "Ужгородська палачінта – 2019". Цьогоріч один із найулюбленіших фестивалів є ювілейним, десятим.

Відвідувачам запропонують: традиційні закарпатські страви, дегустацію вина, меду, млинців, а також народні гуляння, концертну програму, веселі розваги та конкурси для дорослих і дітей. Організатори анонсують проведення майстер-класів, а ввечері – запальне фаєр-шоу. Крім того, обіцяють призи для сміливців, котрі вилізуть на стовп. Зробити світлину на пам'ять можна буде біля тематичних фотозон.

У рамках фестивалю вже вдруге пройде відкритий зимовий чемпіонат із жиму лежачи "Залізна палачінта". Як і щороку, влаштують конкурс на найсмачніші та найоригінальніші млинці, члени журі визначатимуть найкращих, а переможець отримає приз – "Золоту палачінтовку".

Традиційно долучиться до фестивалю Рух підтримки закарпатських військових: усі відвідувачі зможуть узяти участь у благодійних акціях, приміром у безпрограшній лотереї.

Захід відбудеться за сприяння управління у справах культури, спорту та молоді Ужгородської міської ради, департаменту культури й управління молоді і спорту Закарпатської ОДА, КП "Уж-фест".

Нагадаємо, "Ужгородська палачінта" – гастрономічний фестиваль із різноманітною розважальною програмою, що поєднує українські, й закарпатські зокрема, традиції та сучасні тенденції. "Палачінта" на закарпатському діалекті означає "млинець", – повідомляє zakarpattya.net.ua

UP

Додаткова інформація