Всеукраїнський конкурс до 100-річчя Гуцульської Республіки підсумують в Ужгороді

У вівторок, 12 лютого, о 17.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка підіб'ють підсумки Всеукраїнського конкурсу до 100-річчя Гуцульської Республіки. Конкурс був організований Фондом розвитку молодіжних рухів "Вперед" і проходив у двох номінаціях: "Літературна творчість" та "Плакат".

В читальному залі книгозбірні буде розгорнуто виставку плакатів, тож усі охочі зможуть оцінити художню творчість учасників.

До журі конкурсу входили: доктор історичних наук Сергій Федака, письменник Олександр Гаврош, редактор гуцульського журналу "Ґражда" Олександр Масляник зі Львова, доцент кафедри журналістики УжНУ, мистецтвознавець Леся Поліха, керівник Фонду розвитку молодіжних рухів "Вперед", учасник АТО Михайло Дідич.

У рамках заходу, який проходитиме в день 80-річчя виборів до Сойму Карпатської України, також буде презентовано працю Михайла Колодзінського "Українська воєнна доктрина", вперше опубліковану в 1940 році. Полковник Михайло Колодзінський був відомим українським публіцистом міжвоєнного часу, очолював оборону Карпатської України, загинув у березні 1939 року в Солотвині.

GR

 

Євгенія Напуда, в.о.завідувача науково-методичного відділу

Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка

Додаткова інформація