Ужгородський коледж культури і мистецтв відкриє двері для абітурієнтів

Ужгородський коледж культури і мистецтв (м.Ужгород, вул.Минайська, 38/80) запрошує випускників дитячих музичних шкіл та дитячих шкіл мистецтв області до знайомства. Дні відкритих дверей у виші відбудуться 16 і 23 березня, а також 6 та 13 квітня.

Початок об 11.00, – анонсують організатори.

Абітурієнтам нададуть інформацію з питань вступу в 2019 році, відбудуться консультації з фаху та презентації спеціальностей, за якими здійснюють підготовку фахівців у коледжі:

- Спеціальність "Музичне мистецтво" (спеціалізації: "Хорове диригування" – ауд.№1, "Народні інструменти" – ауд.№19, "Духові та естрадні інструменти" – ауд.№31);

- Спеціальність "Сценічне мистецтво" (фольклорний кабінет);

- Спеціальність "Хореографія" (ауд.№60);

- Спеціальність "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" (ауд.№4);

- Спеціальність "Менеджмент соціокультурної діяльності" (спеціалізації: "Народне пісенне мистецтво" – ауд.№1, "Народне інструментальне мистецтво" (народні інструменти) – ауд.№19, "Народне інструментальне мистецтво" (духові та естрадні інструменти) – ауд.№31, "Видовищно-театралізовані заходи" – фольклорний кабінет).

На відвідувачів також чекає концерт творчих колективів та окремих виконавців коледжу. Крім того, охочі зможуть ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу. 

Більше інформації – на офіційному сайті вишу за посиланням. 

DVD

Додаткова інформація