Пейзажі Владислава Ганзела прикрасили атріум головної адмінбудівлі краю

У п'ятницю, 15 лютого, в атріумі будівлі Закарпатської ОДА й облради відкрили авторську виставку живописця Владислава Ганзела "У подорожі по Закарпаттю". Протягом 2017-2018 років художник написав майже 90 полотен, де крізь призму власного бачення відтворив закарпатські краєвиди.

На картинах Владислава Ганзела застигли усі чотири пори року Карпат і Закарпаття з притаманними їм барвами та настроями. Кожен, хто хоч раз подорожував нашим краєм, упізнає і старовинні церкви, і гірські річки з потічками, і величні гори, і сільські пейзажі… Кожне полотно автора виглядає як візитівка українських Карпат та багатства природи Закарпаття.

"На картинах можна побачити пейзажі Свалявщини, Перечинщини, Рахівщини, Міжгірщини, Великоберезнянщини. – розповідає художник. – Картини виконані переважно у техніці пленерного живопису, і це не панорамні зображення, а вихоплені фрагменти краси нашого краю".

До презентації в обласному центрі частина виставки експонувалася у м.Київ та в сусідній Словаччині, – інформує офіційний сайт Закарпатської ОДА

VG 1VG 2VG 3VG 4VG 5VG 6

Додаткова інформація