Книгу "Перемагають лише переможці" презентує в обласній бібліотеці журналіст Сергій Тихий

У четвер, 21 лютого, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться презентація книги Сергія Тихого "Перемагають лише переможці".

Сергій Тихий – заслужений журналіст України, учасник розробки та керівник кількох помітних проектів на медіа-ринку України, серед яких газети "Республіка", "День", "ВВ", "Газета по-киевски". Нині – головний редактор оперативної аналітики ІА "Укрінформ".

У своїй книзі Сергій Тихий звертається до співвітчизників, до людей, котрі вболівають за майбутнє України. Автор зауважує, що перемога дається лише тим, хто її достойний і вірить у неї. Сергій Тихий акцентує на тому, що українцям час змінюватись, необхідно позбавлятися заниженої самооцінки, треба переставати бути вічно ображеними й упослідженими, не можна вічно скаржитися на обставини та чиюсь злу волю. Звідси й назва книжки – "Перемагають лише переможці".

Працюючи над книгою Сергій Тихий спілкувався з відомими українцями: кінорежисером, лауреатом Шевченківської премії Ігорем Кобриним, доктором політичних наук Володимиром Куликом і журналісткою Ольгою Мусафіровою. Інтерв'ю з ними опубліковані на сайті Укрінформу, а найяскравіші деталі – в книзі "Перемагають лише переможці".

Розділи книги побудовані за принципом питання-відповідь. Мовиться про те, про що має запитувати себе кожен із тих, хто хоче в деталях уявити собі ту Україну, якої він чи вона прагне, хоче, щоби саме в такій країні жили та пишалися нею нащадки. Запитання ці виникли з блогів автора на Фейсбуці. Вони – про наше сьогодення на тлі україно-російської війни ХХI століття, тому Сергій Тихий називає їх із воєнним "відтінком" – блог-пост. По одному блог-посту поставлено, як епіграф до кожного розділу.
Ознайомитись із розділами можна на сайті Укрінформу. Втім, книга "Перемагають лише переможці" вже вийшла друком і буде представлена на презентації.

Початок о 17.00. Вхід вільний, – анонсують у книгозбірні. 

ST

Додаткова інформація