Подвиг учасників Революції Гідності та пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували на Закарпатті

Сьогодні Закарпаття долучилося до загальнонаціональних заходів зі вшанування подвигу учасників Революції Гідності й увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Так, в Ужгороді біля пам'ятного знаку борцям за свободу і незалежність України керівники області й обласного центру, установ та відомств, військовослужбовці, представники духівництва і громадськості встановили палаючі лампадки у пам'ять про Героїв Небесної Сотні – учасників Революції Гідності, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір України.

Поетичну композицію "Післямова" виконали студентки Ужгородського коледжу культури і мистецтв (кер. Оксана Шип), а Державний Гімн України лунав у виконанні духового оркестру студентів та викладачів Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора (кер. Ференц Томич). Зворушливим і символічним стало звучання на заході пісні "Пливе кача…", яку виконав соліст Іштван Халус разом із хором студентів та викладачів Ужгородського коледжу культури і мистецтв (кер. Андрій Тазінгер). Саме цей твір є своєрідним реквіємом за загиблими на Майдані під час Революції Гідності та в ході бойових дій на Донбасі.

До Дня Героїв Небесної Сотні в атріумі будівлі облдержадміністрації та облради представили виставку з понад півсотні робіт закарпатських фотокореспондентів, де зафіксовані знакові події ужгородського Євромайдану. А ввечері на балконі головної адмінбудівлі області запалять вогні пам'яті.

Закарпаття пам'ятає…

m 1m 2m 3m 4m 5m 6m 7m 8m 9m 10

Прес-служба Закарпатської ОДА

Додаткова інформація