В Ужгородському музичному коледжі відбудеться концерт талановитого студента Адріана Ерпа

21 лютого в малому залі Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора відбудеться концерт студента IV-го курсу Адріана Ерпа – винятково обдарованого й успішного юного музиканта.

На рахунку Адріана Ерпа вже низка тріумфальних виступів, перемог на різноманітних всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Ще студентом І курсу він переміг на Всеукраїнському конкурсі молодих піаністів ім.Г.Нейгауза. Далі був Міжнародний конкурс піаністів "Feurich-Virtuoz" у м.Львів, де Адріан став володарем Гран-Прі. В 2017 та 2018 роках він гучно заявив про себе на міжнародних конкурсах піаністів у м.Брест та м.Ніцца (Франція), де лідирував у трьох номінаціях.

Як переможець багатьох міжнародних конкурсів отримав запрошення виступити з сольними концертами у м.Відень (Австрія) і багатьох містах Франції. Перемога в престижних конкурсах подарувала Адріану нові можливості, творчу перспективу: молодого музиканта запросили до участі в конкурсах у Німеччині й Бельгії.

Варто відзначити професійні та натхненні сценічні виступи, яскравий артистизм Адріана. Молодий піаніст захоплено виконує твори різних стилів, водночас зберігаючи безпосередність і щирість інтерпретації.

Адріан Ерп – юнак із високою загальною культурою, володіє декількома іноземними мовами, йому притаманні аналітичний склад мислення, цілеспрямованість, наполегливість у досягненні мети, відповідальність, комунікабельність.

Нова концертна програма молодого піаніста презентує твори Й.Баха, Л.Бетховена, Ф.Шопена, С.Рахманінова, О.Скрябіна, Г.Форе.

Початок о 17.30, – анонсують у коледжі. 

21.02

Додаткова інформація