Молодіжне об'єднання Закарпатської організації НСХУ представило свої здобутки виставкою

Нині у виставковому залі Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту члени молодіжного об'єднання Закарпатської організації Національної спілки художників України презентували виставку творчих робіт під загальною назвою "Зима".

Подібні виставки для молодіжного об'єднання вже стали традиційними й проводяться щороку. Поряд із дійсними членами об'єднання в експозиціях бере участь чимала кількість творчої молоді, яка є потенційними членами об'єднання.

На сьогодні об'єднання під керівництвом Олексія Федора налічує 26 членів. Це, переважно, студенти і випускники Коледжу мистецтв ім.А.Ерделі та Закарпатської академії мистецтв. Деякі з них уже відомі в Ужгороді і краї художники: Василь Когутич, Василь Кадар, Олексій Динник, Ангеліна Гафинець, Сергій Лакатош, Данило Ковач, Павло Маринець. У цьогорічній виставці взяли участь молоді митці з Рахівщини, Мукачівщини, Берегівщини, Перечинщини й Ужгорода.

Вітати своїх молодших колег із виставкою прийшли їхні вчителі, колеги, друзі. Директор музею Василь Коцан наголосив на тому, що молоді художники – це в першу чергу творчі особистості, які за допомогою пленерів, виставок та інших культурно-мистецьких акцій набувають досвіду, спілкуючись зі старшими колегами. В своїй творчості вони намагаються показати й щось нове, щось своє, оригінальне, що виділяє їх із-поміж когорти художників краю. Не є винятком і пропонована виставка, на якій учасники демонструють власні тематичні роботи, присвячені зимовому календарному циклу.

Голова Закарпатського осередку Національної спілки художників України Борис Кузьма підкреслив вагоме значення молодіжного об'єднання у збереженні традицій та розвитку сучасного образотворчого мистецтва. Примітно, що молодіжне об'єднання Закарпатського осередку є одним із найбільших серед регіональних осередків Національної спілки художників України.

Ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник привітав учасників виставки та побажав їм плідної творчої праці, наголосивши, що вона допоможе їм самовиразитись у мистецькому середовищі, стане своєрідним трампліном для вступу до Національної спілки художників.

Голова молодіжного об'єднання Олексій Федор висловив щиру вдячність усім учасникам виставки, розповів про найближчі плани та проекти. Під час відкриття виставки вісьмом новим членам об'єднання були вручені відповідні посвідчення.

Виставка триватиме впродовж двох тижнів, – інформують у музеї. 

z 1z 2z 3z 4z 5

Додаткова інформація