"Графічне Закарпаття" презентує в Ужгороді творчість майже шістдесятьох митців

Днями в галереї "Ужгород" відкрилася вже тринадцята за ліком обласна виставка "Графічне Закарпаття".

Серед авторів як відомі закарпатські митці, так і талановите студентство Закарпатської академії мистецтв і Коледжу мистецтв ім.А.Ерделі. Загалом 57 митців представили з дев'яносто творів, виконаних у найрізноманітніших техніках. Переконлива більшість робіт – нові, створені в основному впродовж 2018 року.

Заслужений художник України Іван Дідик під час відкриття виставки наголосив, що його особисто втішає те, що на виставці творів нових митців: "Тільки подивіться – тут і монотипія, і рисунок олівцем, і акварель, і комбіновані техніки, і навіть експериментальну графіку на склі представила одна з учасниць, це дуже добре!".

Відомий закарпатський художник, академік Володимир Микита під час відкриття виставки відзначив: "Я пам'ятаю ті часи, коли про подібні виставки ніхто не говорив, лише поокремі наші майстри виконували графічні роботи та презентували їх, а тепер щороку презентують тільки графіку окремо! І кожна виставка все більша, представляють свої твори нові й нові автори, це фантастично! І радує те, що є нові пошуки, серйозні пошуки, бо художник якщо не експериментує, то застигає, і на тому завершується його творчість. Тому бажаю всім присутнім: шукайте, експериментуйте, рухайтеся в пошуках нового!".

Оглянути роботи відвідувачі зможуть протягом майже двох тижнів, – повідомляє Культурно-мистецька фундація "Brovdi Art".

gz 1gz 2gz 3gz 4gz 5gz 6gz 7gz 8gz 9gz 10gz 11gz 12gz 13gz 14

Фото: Наталія Павлик

Додаткова інформація