Прозаїк Іван Байдак завітає до Ужгорода в рамках туру на підтримку нової книги

Навесні 2019 року стартує Всеукраїнський презентаційний тур нової книжки Івана Байдака – "Чоловік з моїм іменем".

Презентації відбудуться у 12 містах. Зокрема, 10 березня автор завітає до Ужгорода, де о 15.00 зустрінеться з читачами Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Ф.Потушняка.

Серед найвідоміших творів прозаїка – "Особисто Я особисто Тобі" (2013), "Рольові ігри" (2014), "Тіні наших побачень" (2017), "Назва тут не потрібна" (2018).

Нова повість Івана Байдака розповідає про чоловіка на ім'я Родвелл Вільямс – замкнутого інтроверта й книголюба. Поховавши своїх батьків і переживши розлучення, він частіше пригадує події минулого: студентські роки, роботу в букіністичній крамниці та випадкову знахідку – біографічні рукописи невідомого автора. Таємничі рукописи не мають чіткого фіналу, доля автора невідома, а ще вони потрапляють до Родвелла в найважливіші моменти життя. Він ітиме шляхами таємничого автора й водночас розплутуватиме плетиво свого минулого. Певно він знає одне: ми всі змінюємося та стаємо з часом настільки іншими, що, якби зустрілися з нами колишніми, то навряд порозумілися б чи заговорили…

"Чоловік з моїм іменем" захоплює можливістю ввійти у світ себепізнання, світ, де переплітається минуле й майбутнє, а найкраща подорож починається, щойно отримуєш шанс повернутись на початок шляху, – анонсують у книгозбірні. 

10.03

Додаткова інформація