Адміністративні послуги

 

І. Перелік адміністративних послуг, що надаються у ЦНАП виконкому Ужгородської міської ради, суб'єктом надання яких є департамент культури Закарпатської облдержадміністрації:

1. Дозвіл на відновлення земляних робіт.

2. Дозвіл на зміну призначення пам'ятки, її частини й елементів, нанесення написів, позначок на ній, на її території та в її охоронній зоні.

3. Дозвіл на консервацію, реставрацію, реабілітацію, музеєфікацію, ремонт, пристосування пам'яток місцевого значення. 

4. Погодження науково-проектної документації на консервацію, реставрацію, реабілітацію, музеєфікацію, ремонт, пристосування пам'яток місцевого значення. 

5. Погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок усіх категорій і форм власності. 

6. Погодження відповідних програм охорони культурної спадщини. 

7. Дозвіл на проведення робіт на пам'ятках місцевого значення (крім пам'яток археології), їх територіях та в зонах охорони, на щойно виявлених об'єктах культурної спадщини, реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок.

8. Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, меліоративних, шляхових, земельних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам'яток місцевого значення, їх територій і зон охорони.

9. Погодження відчуження або передачі пам'яток місцевого значення їхніми власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління.

 

ІІ. Центри надання адміністративних послуг, через які департаментом культури Закарпатської облдержадміністрації надаються адміністративні послуги.

Додаткова інформація